Archipelag Skarbów

W dniach 14-15.05.2019 r. uczniowie klas 8 a, 8 b i 8 c oraz oddziałów gimnazjalnych brali udział w programie profilaktycznym Archipelag Skarbów. Program uczy zdrowego i mądrego stylu życia, w którym  zachęca się młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy oraz szukania w sobie siły i drogi do szczęścia. Archipelag Skarbów  pokazuje młodym ich ogromny pozytywny potencjał. Uczniowie chętnie brali udział w ćwiczeniach przygotowanych przez trenerów programu.

Życzymy naszej młodzieży wytrwałości w tworzeniu swojej dobrej drogi ku dorosłości!

Opublikowano News | Skomentuj

Rusza nabór

Rusza nabór do szkól ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
Aktualne informacje znajdziecie na stronie https://www.torun.pl/pl/rusza-nabor-0

System rekrutacji elektronicznej odbywa się za pośrednictwem strony: https://torun.edu.com.pl

Opublikowano News | Skomentuj

Zebrania i konsultacje

14 maja 2019 r. zapraszamy Rodziców

• 17.00 – 17.30 na spotkanie z Wychowawcami klas
  • 17.30 – 18.30 na konsultacje z uczącymi Nauczycielami

Szczegółowe informacje na tablicach ogłoszeń w Szkole.

Opublikowano News | Możliwość komentowania Zebrania i konsultacje została wyłączona

Lekcja o przedsiębiorczości

9.05.2019 r. uczniowie klas 7-8 i oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w lekcji o przedsiębiorczości związanej z doradztwem zawodowym, prowadzonej przez pracowników Urzędu Pracy i Centrum Wsparcia Biznesu. Podczas zajęć przedstawiono ofertę toruńskich szkół oraz możliwości zatrudnienia na toruńskim rynku pracy.

Opublikowano News | Możliwość komentowania Lekcja o przedsiębiorczości została wyłączona

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Prezentacja: Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja w roku szkolnym 2019/2020

Zarządzenie nr 10/2019 Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego

Opublikowano News | Możliwość komentowania Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych została wyłączona

TYDZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA

Od 1.04-5.04.2019 r. w naszej szkole zaplanowany jest TYDZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA (zachęcamy do takiego myślenia :)),
a w dniu 4.04. będziemy obchodzić Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Prosimy o niebieski element ubrania w dniu 4.04, jako symbolu rozumienia i wsparcia osób z autyzmem.

Opublikowano News | Możliwość komentowania TYDZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA została wyłączona

Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 1 -3 kwietnia 2019 w naszej szkole odbędą się Rekolekcje Wielkopostne.
Ogólny plan dla uczniów oddziałów gimnazjalnych zamieszczamy poniżej:

1 – 2 kwietnia 2019 r.
8:00 – 8:45 Lekcja zgodnie z cotygodniowym planem
8:45 – 8:55 Przerwa
8:55 – 9:40 Zajęcia rekolekcyjne na sali gimnastycznej
9:40 – 9:50 Przerwa
9:50 – 10:35 Lekcja zgodnie z cotygodniowym planem
10:35 – 11:00 Przerwa i przejście do kościoła
11:00 – 12:00 Nauka rekolekcyjna w kościele
12:00 Samodzielny powrót do domu bezpośrednio z kościoła
Wydawanie obiadów na stołówce szkolnej
3 kwietnia 2019 r.
8:00 – 8:35 Lekcja zgodnie z cotygodniowym planem – skrócona
8:35 – 8:45 Przerwa
8:45 – 10:45 Film
10:45 – 11:00 Przejście do kościoła
11:00 – 12:00 Msza Święta
12:00 Samodzielny powrót do domu bezpośrednio z kościoła
Wydawanie obiadów na stołówce szkolnej

Opublikowano News | Możliwość komentowania Rekolekcje Wielkopostne została wyłączona

Spotkania z policjantami

W dniu 15.03.2019 uczniowie klas ósmych i III oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniach z policjantami w ramach doradztwa zawodowego. Młodzież mogła poznać struktury zatrudnienia w Policji oraz zasady rekrutacji do tego zawodu. Wszyscy mieli możliwość zadawania pytań dotyczących codziennej pracy policjanta.

Opublikowano News | Możliwość komentowania Spotkania z policjantami została wyłączona

II Sympozjum

14 marca 2019 r. zainteresowani uczniowie klas ósmych i III oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w II Sympozjum organizowanym przez Zespół Szkół Samochodowych, podczas którego mogli spotkać wiodących pracodawców rynku pracy, obejrzeć wystawy związane z branżą motoryzacyjną oraz poznać ofertę szkoły.

Opublikowano News | Możliwość komentowania II Sympozjum została wyłączona

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA
w Toruniu
ZAPRASZA