Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp Nazwisko Imię Specjalność Dzień Godzina Sala
1 Balicka Anna Eduk. wczesnoszk 1 środa m-ca 15.00 – 15.45 205
2 Balicki Marek Zaj. komp./infor. 1 środa m-ca 15.20 – 16.15 201
3 Błaszkowska Małgorzata Terapia pedag. 1 wtorek m-ca 16.25 – 17.00 203
4 Bołądź Mateusz WF 1 piątek m-ca 15.00 – 15.45 p. n-la wf
5 Bukowska-Goździaszek Aneta Matematyka 1 poniedz. m-ca 16.25 – 17.00 134
6 Bukowski Maciej WF 1 poniedz. m-ca 15.30 – 16.15 basen
7 Czmut Agnieszka Wych. przedszk. 1 poniedz. m-ca 15.30 – 16.00 102
8 Czołgowska Agnieszka Wych. przedszk. 2 piątek m-ca 15.30 – 16.00 101
9 Domagała Joanna Eduk. wczesnoszk. 3 czwartek m-ca 204
10 Dorożyński Wojciech WF 1 poniedz. m-ca 16.25 – 17.00 basen
11 Drozdecka Anna N-l wspierający 1 środa m-ca 10.45 – 11.30 304
12 Dziemecka Anita Historia 1 wtorek m-ca 15.20 – 16.15 133
13 Elbasiony Dominika Matematyka ost. wtorek m-ca 16.00 308
14 Ferenc Małgorzata J. polski/ wych 6c ost. czwartek m-ca 15.30 – 16.30 305
15 Figielska – Pezda Elżbieta Zaj. komp./infor. 2 czwartek m-ca 15.40 – 16.40 301
16 Góźdź – Piasek Joanna Wicedyr./ j. polski czwartek 15.30 – 16.30
17 Jamroży Anna Eduk. wczesnoszk. ost. poniedz. m-ca 15.30 – 16.30 235
18 Jaworska Małgorzata J. ang./ wych. 5a 3 czwartek m-ca 14.35 – 15.20 207
19 Jelonek Julia N-l wspierający 1 czwartek m-ca 14.30 – 15.30 233
20 Jędrzejkowska Katarzyna Plastyka 1 środa m-ca 16.30 – 17.15 108
21 Kaczerzewski Sebastian Religia 1 poniedz. m-ca 15.30 – 16.30
22 Kamiński Robert WF czwartek 16.30 – 17.15 s. gimn.
23 Kapsa Małgorzata Wicedyr./ rew. środa 15.30 – 16.30 206
24 Karczewska Agnieszka Eduk. wczesnoszk. 1 środa m-ca 17.15 – 17.45 233
25 Kijewska Milena Pedagog Wtorek 15.00 – 16.30 237
26 Klimek – Sugalska Mariola Eduk. wczesnoszk. 1 wtorek m-ca 15.00 – 16.00 105
27 Komorowska Monika Matem./ technika 1 wtorek m-ca 14.40 – 15.25 109
28 Korzańska Patrycja Wych. przedszk. ost. piątek m-ca 16.00 – 16.30 102
29 Kosewska Hanna WF 1 wtorek m-ca 15.30 – 16.15 s. gimn.
30 Krasucka Aneta J. angielski 1 wtorek m-ca 14.40 – 15.25 307
31 Kruszyna Monika Religia 1 poniedz. m-ca 15.30 – 16.15 238
32 Lewicka Ewa Geografia 1 wtorek m-ca 15.00 – 15.45 213
33 Lewicka Iwona Świetlica 1 wtorek m-ca 15.30 – 16.30 świet.
34 Madajczyk Witold J. angielski 1 środa m-ca 15.45 – 16.25 316
35 Madajczyk Joanna J. angielski 1 czwartek m-ca 14.45 – 15.30 316
36 Malinowska Katarzyna N-l wspierający 2 wtorek m-ca 11.40 – 12.25 132
37 Marchlewski Michał Eduk. dla bezpiecz. 1 środa m-ca 15.30 – 16.15 110
38 Markowska Magdalena N-l wspierający 1 środa m-ca 12.25 – 13.30 205
39 Mączyńska Katarzyna Eduk. wczesnoszk. 1 poniedz. m-ca 14.45 – 15.45 202
40 Mierzejewska Hanna J. niemiecki 1 środa m-ca 14.35 – 15.20 307
41 Morisson Agnieszka Religia 1 poniedz. m-ca 16.00 – 17.00 106
42 Murawska Magdalena N-l wspierający 2 wtorek m-ca 12.30 – 13.15 212
43 Nadrowska Katarzyna Matematyka 1 środa m-ca 15.30 – 16.15 308
44 Neff Natalia N-l wsp./ wych.6a 1 poniedz. m-ca 14.45 – 15.45 207
45 Nowak Dominik J. angielski 1 czwartek m-ca 14.40 – 15.25 317
46 Nowodworska Ewa Religia 1 wtorek m-ca 17.30 – 18.15 205
47 Olszewska Marta Terapia logop. 1 wtorek m-ca 15.30 – 16.15 236
48 Orłowicz Izabela J. polski 1 poniedz. m-ca 15.30 – 16.15 135
49 Pawlak Ewelina Wych. przedszk. 3 piątek m-ca 15.30 – 16.00 101
50 Peplińska Małgorzata Eduk. wczesnoszk. 1 czwartek m-ca 15.00 – 16.15 234
51 Prusiecka Aleksandra J. angielski 1 wtorek m-ca 15.30 – 16.15 317
52 Przybysz Barbara J. polski 1 poniedz. m-ca 15.30 – 16.15 305
53 Ranachowska Aurelia Biologia 1 środa m-ca 14.45 – 15.30 112
54 Rzadkiewicz Katarzyna Świetlica 1 środa m-ca 16.30 – 17.00 świet.
55 Sikorska Ewa N-l wspierający 1 poniedz. m-ca 13.30 – 14..15 312
56 Sikorska Małgorzata Matematyka 1 poniedz. m-ca 15.00 – 15.45 133
57 Smokowska Krystyna J. niemiecki 1 środa m-ca 15.30 – 16.15 307
58 Stanek Marlena Historia 1 środa m-ca 14.45 – 15.30 312
59 Staszewska Monika Chemia/ biologia 1 wtorek m-ca 15.00 – 15.45 208
60 Stelmach Tomasz Muzyka 1 wtorek m-ca 17.30 – 18.00 p. basenie
61 Stępińska Dorota WF czwartek 15.40 – 16.25
62 Suckiel Małgorzata N-l wspierający 1 środa m-ca 14.45 – 15.30 207
63 Synik Karolina Wych. przedszk. 1 wtorek m-ca 15.30 – 16.00 104
64 Szczepańska Iwona Fizyka 1 poniedz. m-ca 14.45 – 15.45 210
65 Szczęsna Katarzyna J. polski 1 wtorek m-ca 15.35 – 16.20 108
66 Szumińska – Suty Beata J. polski 1 czwartek m-ca 14.45 – 15.45 213
67 Szymborska Joanna świetlica 1 piątek m-ca 16.30 – 17.15 świet.
68 Tarasińska – Stawiska Violetta J. polski 1 piątek m-ca 14.45 – 15.30 110
69 Tarkowska Agnieszka WF 1 wtorek m-ca 15.30 – 16.15 s. gimn.
70 Tomaszewska Marta Wych. przedszk. 1 środa m-ca 15.30 – 16.00 104
71 Tomaszuk Daria Muzyka 1 wtorek m-ca 13.30 – 14.15 134
72 Wawrzyn Grażyna WF 1 poniedz. m-ca 14.45 – 15.30 s. gimn.
73 Wilk Celina N-l wspierający 1 poniedz. m-ca 14.45 – 15.30 309
74 Wróblewski Bartosz
75 Zalewska Agnieszka WF 1 środa m-ca 14.45 – 15.30 s. gimn.