Osiągnięcia w r. szk. 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 4-8 i gimnazjum w I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie Opiekun
Julia Dorożyńska 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (zakwalifikowanie się do etapu rejonowego i wojewódzkiego) Izabela Orłowicz
Aleksandra Spręglewska 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (zakwalifikowanie się do etapu rejonowego i wojewódzkiego) Izabela Orłowicz
Kornelia Skoniecka 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Izabela Orłowicz
Iga Olszewska 5b Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie literackim „Granice wyobraźni”( SP 1) Izabela Orłowicz
Zuzanna Dorożyńska 5b Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie literackim „Granice wyobraźni”( SP 1) Izabela Orłowicz
Piotr Szymański 4c II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym (SP 32) Viotetta Tarasińska-Stawiska
Michał Sowiński 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka
Angielskiego (zakwalifikowanie się do etapu rejonowego)
Dominik Nowak
Michał Sowiński 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Fizyki (zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego) Iwona Szczepańska
Michał Sowiński 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Małgorzata Sikorska
Julia Dorożyńska 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Małgorzata Sikorska
Maja Stempnik 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Małgorzata Sikorska
Tomasz Bukowski 8b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego i wojewódzkiego) Małgorzata Sikorska
Marta Bęben 8c Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Małgorzata Sikorska
Szymon Jaworski 8c Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Małgorzata Sikorska
Kacper Czajkowski 8d Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego i wojewódzkiego) Aneta Bukowska
Aleksander Kłodawski 7c Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Małgorzata Sikorska
Jagoda Neumann 6b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego) Katarzyna Nadrowska
Jan Czajkowski 8d III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez  SP 3 Marlena Stanek
Agata Sulik 4d I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez  SP 3 Barbara Przybysz
Julia Maliszewska 5d I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez  SP 3 Barbara Przybysz
Kalina Piórkowska 4d II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez  SP 3 Barbara Przybysz
Eliza Szymańska 5d II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez  SP 3 Barbara Przybysz
Karolina Sławińska 4d Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez  SP 3 Barbara Przybysz
Milena Stasiak

Martyna Stasiak

8c III miejsce w Międzyszkolnym konkursie na plakat pt. „ Elżbieta Zawacka – torunianka, jedyna kobieta wśród Cichociemnych” Anita Dziemecka
Zuzanna Dorożyńska

Iga Olszewska

5b Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na plakat pt. „ Elżbieta Zawacka – torunianka, jedyna kobieta wśród Cichociemnych” Anita Dziemecka
Wiktoria Pyrzyńska 5b II miejsce w Międzyszkolnym konkursie „ Gra planszowa i kartka pocztowa – Toruń”- z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Toruń Anita Dziemecka
Milena Stasiak 8c II miejsce w Międzyszkolnym konkursie „ Gra planszowa i kartka pocztowa – Toruń”- z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Toruń Anita Dziemecka
Iga Olszewska 5b Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie „ Gra planszowa i kartka pocztowa – Toruń”- z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Toruń Anita Dziemecka
Martyna Migawa 7c III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Origami „Barwy biało – czerwone ukryte w papierze” organizowanym w SP 32 w Bydgoszczy Małgorzata Sikorska
Karolina Świątkowska

Wiktoria Wend

7c

8c

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Origami „Barwy biało – czerwone ukryte w papierze” organizowanym w SP 32 w Bydgoszczy Małgorzata Sikorska
Maja Grodzicka 7d Nagroda w  Międzyszkolnym Konkursie Typograficznym „TYPONIEPODLEGŁA”, organizator SP 35 Toruń Katarzyna Jędrzejkowska
Nadia Dygasiewicz

 

6a II miejsce w Międzyszkolnym  Konkursie plastycznym  „Wśród czerniewickich sosen”, organizator SP 34 Toruń Katarzyna Jędrzejkowska
Hubert Pachniewski 7b Wyróżnienie w Międzyszkolnym  Konkursie plastycznym  „Wśród czerniewickich sosen”, organizator SP 34 Toruń Katarzyna Jędrzejkowska
Jagoda Neumann 6b Wyróżnienie w Międzyszkolnym  Konkursie plastycznym  „Wśród czerniewickich sosen”, organizator SP 34 Toruń Katarzyna Jędrzejkowska
Agata Tyburska 4b III miejsce w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym konkursie plastycznym z cyklu „Dzieci w Europie”pt. „Prawa dziecka” (SP28) Joanna Szymborska
Natalia Martyna 4d Wyróżnienie w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym konkursie plastycznym z cyklu „Dzieci w Europie”pt. „Prawa dziecka” (SP28) Joanna Szymborska
Agata Sulik 4d Wyróżnienie w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym konkursie plastycznym z cyklu „Dzieci w Europie”pt. „Prawa dziecka” (SP28) Joanna Szymborska
Kalina Piórkowska 4d Wyróżnienie Międzyszkolnym konkursie „Pocztówka upamiętniająca 100. Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości” (SP 28) Joanna Szymborska
Rozalia Kłaczyńska

Martyna Gajewska

Szymon Borkowski

8c

7b

7d

II miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Papieskim „Jan Paweł II –ojciec wolności” Monika Kruszyna
Huber Kluszczyński  

7c

II miejsce w Międzyszkolnym konkursie literackim „Jan Paweł II –ojciec wolności” Monika Kruszyna
Damian Piór  

 

IIIb

gim.

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Jan Paweł II –ojciec wolności”

Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie literackim „Jan Paweł II –ojciec wolności”

Monika Kruszyna
Julia Dorożyńska 8b I miejsce(50 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu  (klasy 7, 8 i gimnazjum) Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Maja Stempnik 8b II miejsce(50 m stylem dowolnym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (klasy 7,8 i gimnazjum) Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Julia Dorożyńska

Maja Stempnik

Luiza Frańczak

Klaudia Buczkowska

Martyna Gajewska

Zofia Budka

8b

8b

8b

8b

7b

7b

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w Toruniu i IX miejsce w województwie kujawsko-pomorskim

III miejsce w Toruniu -sztafeta w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (klasy 7,8 i gimnazjum)

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Daniel Pyrzyński 8b I miejsce(50 m stylem dowolnym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (klasy 7,8 i gimnazjum) Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Tomasz Bukowski 8b III miejsce(50 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (klasy 7,8 i gimnazjum) Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Michał Sosnowski 8b IImiejsce(50 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (klasy 7,8 i gimnazjum) Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Michał Sosnowski

Daniel Pyrzyński

Adrian Kruszewski

Tomasz Bukowski

Michał Sowiński

Damian Siemieniecki

8b

8b

8b

8b

8b

8b

Reprezentacja szkoły zajęła I miejsce w Toruniu i II miejsce w województwie kujawsko-pomorskim

I miejsce w Toruniu i II w województwie-sztafeta w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Anna Sowińska 6b I miejsce(25 m stylem motylkowym) w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu  (klasy 1-6) Agnieszka Zalewska

Wojciech Dorożyński

Małgorzata Wojtowicz 6b II miejsce(25 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu  (klasy 1-6) Agnieszka Zalewska

Wojciech Dorożyński

Julia Skomra 6b III miejsce(25 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu  (klasy 1-6) Agnieszka Zalewska

Wojciech Dorożyński

Maja Waśkiewicz 6b I miejsce(25 m stylem dowolnym) w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu  (klasy 1-6) Agnieszka Zalewska

Wojciech Dorożyński

Anna Sowińska

Maja Waśkiewicz

Małgorzata Wojtowicz

Julia Skomra

Zofia Budka

Wiktoria Pyrzyńska

6b

6b

6b

6b

7b

5b

Reprezentacja szkoły zajęła I miejsce w Toruniu

I miejsce w Toruniu -sztafeta w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu

Wojciech Dorożyński

Agnieszka Tarkowska

Agnieszka Zalewska

Robert Kamiński

Igor Łoń 5b III miejsce(25 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu  (klasy 1-6) Agnieszka Tarkowska

Robert Kamiński

Oskar Balinowski 5b II miejsce(25 m stylem dowolnym) w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu  (klasy 1-6) Agnieszka Tarkowska

Robert Kamiński

Wiktor Łubkowski

Bartosz Fiszer

Igor Łoń

Remigiusz Żero

Oskar Sieprawski

Oskar Balinowski

 5b

6b

5b

6b

6b

5b

Reprezentacja szkoły zajęła III miejsce w Toruniu

III miejsce w Toruniu -sztafeta w  Igrzyskach Dzieci w Pływaniu

Wojciech Dorożyński

Agnieszka Tarkowska

Agnieszka Zalewska

Robert Kamiński

Katarzyna Jasińska 7d I miejsce w biegu na 60m w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Dzieci klas 4-6) Agnieszka Zalewska
Nadia Bubak 6b II miejsce w skoku w dal  w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Dzieci klas 4-6) Agnieszka Zalewska
Katarzyna Jasińska

Julia Skomra

Anna Sowińska

Nadia Bubak

7d

6b

6b

6b

III miejsce w sztafecie 4x200m w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Dzieci klas 4-6) Agnieszka Zalewska
Aleksandra Kostkowska 8d I miejsce w biegu na 60m

III miejsce w skoku wzwyż

w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Młodzieży klas 7-8)

Hanna Kosewska
Aleksandra Kostkowska

Maja Stempnik

Maja Cichoń

Julia Dorożyńska

8d

 

8b

7c

8b

III miejsce w sztafecie 4x200m w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Młodzieży klas 7-8) Hanna Kosewska
Maciej Domin 8c I miejsce w biegu na 60m

I miejsce w skoku wzwyż

w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Młodzieży klas 7-8)

Agnieszka Zalewska
Wiktor Siedlecki 7a II miejsce w skoku wzwyż

w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Młodzieży klas 7-8)

Agnieszka Zalewska
Bartosz Woźniak 7d III miejsce w skoku w dal

w Halowych Mistrzostwach Torunia (Igrzyskach Młodzieży klas 7-8)

Agnieszka Zalewska
Julia Jaworska

Julia Łużny

6c

6c

III miejsce w kategorii dziewcząt w Mistrzostwach Torunia w Tenisie Stołowym (Igrzyskach Dzieci) Robert Kamiński
 

Adrian Kruszewski

Tomasz Bukowski

Jan Mierzwa

Sebastian Stefański

Krzysztof Lewko

Juliusz Peczka

Maciej Hejmanowski

Piotr Kucharski

Maksymilian Rojek

Maciej Domin

Wiktor Siedlecki

Wiktor Stelmach

 

8b

8b

8b

8b

8b

8b

8b

8b

8b

8c

7b

7b

I miejsce w Mistrzostwach Torunia ,

VII miejsce Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w piłkę ręczną

 

 Maciej Bukowski
Zespół wokalny -instrumentalny  

 

 

Wyróżnienie w VIII Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej „Gdy piosenka szła do wojska” Tomasz Stelmach


Informacje o sukcesach uczniów klas 4 – 8 i gimnazjum zebrała Izabela Orłowicz.