Osiągnięcia w roku szk. 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 4-7 W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie Opiekun
Julia Dorożyńska 7b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Izabela Orłowicz
Maja Marjańska 7c Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Izabela Orłowicz
Iga Olszewska 4b Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie literackim „Granice wyobraźni”( SP 1) Izabela Orłowicz
Gaja Szuba 6c Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie literackim „Granice wyobraźni”( SP 1) Beata Szumińska
Michał Sowiński 7b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Języka
Angielskiego (zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego).
Dominik Nowak
Michał Sowiński 7b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Małgorzata Sikorska
Julia Dorożyńska 7b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Małgorzata Sikorska
Tomasz Bukowski 7b Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Małgorzata Sikorska
Marta Bęben 7c Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Małgorzata Sikorska
Aleksander Kłodawski 6c Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki(zakwalifikowanie się do etapu rejonowego). Małgorzata Sikorska
Jagoda Neumann

Anna Sowińska

Maja Waśkiewicz

5b I miejsce w Międzyszkolnym drużynowym konkursie matematycznym dla klas V „Rusz głową” (SP 28) Katarzyna Nadrowska
Rozalia Kłaczyńska 7c Wyróżnienie w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Monika Staszewska
Marta Bęben 7c I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Drzewo i jego tajemnice” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tilia i Szkołę Leśną na Barbarce. Monika Staszewska
Agnieszka Brykała 7a Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Drzewo i jego tajemnice” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tilia i Szkołę Leśną na Barbarce. Aurelia Ranachowska
Damian Duda 7a Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Drzewo i jego tajemnice” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Tilia i Szkołę Leśną na Barbarce. Aurelia Ranachowska
Damian Siemieniecki 7b I miejsce w konkursie urzędu Miasta Torunia „Wyrażam sprzeciw wobec uzależnienia” Aurelia Ranachowska
Pola Zielke 4b III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wśród czerniewickich sosen” (SP 34) Katarzyna Jędrzejkowska
Zuzanna Kwiatkowska 6d Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na ozdobę choinkową

(SP 27)

Katarzyna Jędrzejkowska
Wiktoria Wasilewska 4b II miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym z cyklu „Dzieci w Europie”pt. „Prawa dziecka” (SP28)

 

Joanna Szymborska
Wiktor Stelmach

Kacper Stachurski

Filip Gołębiewski

Hubert Pachniewski

Cezary Markowicz

Dawid Szpejna

Bartosz Woźniak

Mateusz Olszewski

Grzegorz Stanisławski

Marcel Mikołajski

 

6b

6b

6b

6b

6b

6b

6d

6d

6d

6d

III miejsce w Toruniu w Mistrzostwach w unihokeja chłopców. Radosław Plebanek
Julia Dorożyńska 7b II miejsce(100 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap wojewódzki.

I miejsce(100 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Adrian Kruszewski 7b II miejsce(100 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Maja Stempnik 7b III miejsce(50 m stylem dowolnym) ) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap wojewódzki.

I miejsce(50 m stylem dowolnym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Kornelia Skoniecka 6b III miejsce(100 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap wojewódzki.

III miejsce(50 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Tomasz Bukowski 7b II miejsce(50 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap wojewódzki.

III miejsce(50 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Michał Sosnowski 7b IImiejsce(100 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Damian Siemieniecki 7b Imiejsce(100 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Luiza Frańczak 7b II miejsce(50m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap wojewódzki.

I miejsce(50 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Dominik Pakuła 7b III miejsce(50 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Julia Dorożyńska

Maja Stempnik

Kornelia Skoniecka

Natalia Adamska

Luiza Frańczak

Gabriela Michałowska

 

 

7b

7b

7b

7b

7b

III a gim

III miejsce-sztafeta 6×50 m stylem dowolnym ) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap wojewódzki.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Julia Dorożyńska

Maja Stempnik

Kornelia Skoniecka

Luiza Frańczak

Kamila Pieszczek

 

Gabriela Michałowska

 

 

7b

7b

7b

7b

II a gim

III a gim

II miejsce-sztafeta 6×50 m stylem dowolnym ) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Michał Sosnowski

Daniel Pyrzyński

Adrian Kruszewski

Tomasz Bukowski

Michał Sowiński

Damian Siemieniecki

7b

7b

7b

7b

7b

7b

I miejsce-sztafeta 6×50 m stylem dowolnym ) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Dawid Szpejna

Wiktor Stelmach

Wiktor Łubkowski

Bartosz Fiszer

Igor Łoń

Remigiusz Żera

6b

6b

4b

5b

4b

5b

II miejsce –sztafeta 5×25 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

Drużynowo III miejsce w etapie miejskim.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Agnieszka Tarkowska

Agnieszka Zalewska

Robert Kamiński

Tatiana Cywińska

Zuzanna Dorożyńska

Sandra Jaworska

Wiktoria Pyrzyńska

Anna Sowińska

Małgorzata Wojtowicz

6b

4b

6b

4b

5b

5b

IV miejsce –sztafeta 5×25 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

Drużynowo IV miejsce w etapie miejskim.

 

Wojciech Dorożyński

Maciej Bukowski

Agnieszka Tarkowska

Agnieszka Zalewska

Robert Kamiński

Wiktor Stelmach  

6b

III miejsce (50 m stylem ) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

 
Dawid Szpejna  

6b

III miejsce I miejsce(50 m stylem klasycznym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

 
Małgorzata Wojtowicz  

5b

III miejsce(50 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

 
Wiktor Łubkowski 4b III miejsce(50 m stylem grzbietowym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

 
Igor Łoń 4b III miejsce(50 m stylem dowolnym) w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu –etap miejski.

 

 
 

Adrian Kruszewski

Tomasz Bukowski

Jan Mierzwa

Sebastian Stefański

Krzysztof Lewko

Juliusz Peczka

Maciej Hejmanowski

Piotr Kucharski

Maciej Domin

 

7b

7b

7b

7b

7b

7b

7b

7b

7c

 

 

V miejsce w piłce ręcznej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (mistrzostwa Torunia klas 7 SP i II, III gimnazjum).

 

 

 

Maciej Bukowski

 

Wiktor Stelmach

Kacper Stachurski

Filip Gołębiewski

Hubert Pachniewski

Natan Nadratowski

Cezary Markowicz

Dawid Szpejna

 

 

 

6b

6b

6b

6b

6b

6b

6b

 

 

 

 

V miejsce w piłce ręcznej w Igrzyskach Dzieci (mistrzostwa Torunia szkół podstawowych klas 1-6).

 

 

 

 

Maciej Bukowski

Maja Cichoń

Marta Wilk

Gaja Szuba

Natalia Piasecka

Zofia Budka

Patrycja Ignatowska

Karina Ranachowska

Wiktoria Ciechacka

Julia Skomra

Zuzanna Szwedek

Paulina Walińska

 

6 c

6c

6c

6c

6b

6b

4b

5b

5b

5b

5b

I miejsce w Toruniu w rozgrywkach w piłkę ręczną dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. Hanna Kosewska
Zespół wokalny :

Rozalia Kłaczyńska

Maja Marjańska

Weronika Kryszewska

Maja Stempnik

Maja Waśkiewicz

Julia Skomra

Wiktoria Kowalska

 

 

 

7c

7c

7a

7b

6b

5b

7d

 

 

I miejsce w Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej „Gdy piosenka szła do wojska” Tomasz Stelmach


Informacje o sukcesach uczniów klas 4 – 7 zebrała Izabela Orłowicz.