Wnioski
Data: 01.26.2022
Uchwała Rady Miasta

Uchwała Rady Miasta

Uchwała Nr 708/17 Rady Miasta Torunia z dnia 23 listopada 2017 r. w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół Nr 5 w Toruniu im. Arkadego Fiedlera, w skład którego wchodzi jedynie Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Arkadego Fiedlera i Gimnazjum Nr 18 w...

Regulaminy obowiązujące w szkole

Regulaminy obowiązujące w szkole

Regulamin działalności Szkolnego Klubu Mediatora Regulamin monitoringu szkolnego Regulamin Biblioteki Regulamin Świetlicy Regulamin Stołówki Regulamin szczęśliwego numerka Regulamin klubu wolontariatu Regulamin korzystania z telefonów komórkowych Regulamin korzystania...

Hymn szkoły

Hymn szkoły

Co dzień nowe zdobywamy wiadomości I wciąż wzrasta, ogromnieje w nas ciekawość: Jaki świat jest dzisiaj, jaki był przed laty? Co zdobyli ludzie, o czym milczą daty? Coraz więcej chcemy widzieć, Coraz więcej chcemy wiedzieć Coraz więcej mamy pytań i do rozwiązania...