Numer konta Rady Rodziców

Rada Rodziców w Szkole Podstawowej nr 18 w Toruniu posiada konto na które można dokonywać wpłat.

Numer konta Rady Rodziców:

29 1160 2202 0000 0005 2584 6594

Nabór do oddziałów przedszkolnych

Nabór do oddziałów przedszkolnych

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 w Toruniu ogłasza nabór do oddziałów przedszkolnych: Od 4 marca 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli miejskich oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń. Składanie wniosków...

Nabór do klas pierwszych

Nabór do klas pierwszych

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 w Toruniu ogłasza nabór do klas pierwszych: integracyjnej, ogólnodostępnej, sportowej o profilu pływackim. Rekrutacja elektroniczna do klas pierwszych rozpoczyna się 4 marca 2024 r. od godziny 12.00 i będzie trwała do 15 marca 2024 r....

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS

1 grudnia Światowy Dzień AIDS. Nasza szkoła przystąpiła do realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS. Program przeznaczony jest dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Ma on na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się zakażeń...

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Podczas lekcji techniki uczniowie klas piątych stworzyli pojemniki na długopisy. W ruch poszły rolki po papierze toaletowym, wycinanki, nożyczki, kleje i nieograniczona fantazja dziecięca. Powstały przepiękne prace. Aby praca była stabilna uczniowie wykorzystali kleje...

Mobilne Laboratorium Przyszłości

Mobilne Laboratorium Przyszłości

W dniu 13 listopada odwiedzili nas edukatorzy z Mobilnego Laboratorium Przyszłości. Przeprowadzili warsztaty z zakresu drukarki 3D, sieci neuronowych, mikrokontrolerów oraz gogli VR Aktin. Obejrzyj film z warsztatów.