Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne  wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce!

Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Torunia Pan Michał Zaleski oraz inni włodarze miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

11. edycja Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów. Warsztaty odbędą się stacjonarnie 17-18 września w Toruniu przy ul. Jęczmiennej 23 oraz online w terminie od 3 do 25 września.

Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:


Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

www.kodujzgigantami.pl