Dzień kropki u Biedronek
Data: 09.20.2022

Słuchanie historii małej Vashti, prezentacja talentów, kolorowe kropki – tak upłynął „Dzień kropki” w grupie „Biedronki”. Oto fotorelacja z tego niezwykłego dnia!

Dzień Chłopaka u Pszczółek

Dzień Chłopaka u Pszczółek

Dzień Chłopaka w grupie przedszkolnej "Pszczółki". Chłopcy z pomocą koleżanek eksperymentowali tworząc wulkan w słoiku oraz zamieniali się w pilotów testując otrzymany w prezencie samolot.

Jesień u Biedronek

Jesień u Biedronek

Pierwszy Dzień Jesieni w grupie " Biedronki" upłynął na zabawach muzycznych, sensorycznych i plastycznych. Na zakończenie zajęć każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie. Było miło, wesoło i kolorowo.

Mali Einsteini

Mali Einsteini

Biedroneczki w zeszłym roku wspaniale się bawiły w ramach innowacji pedagogicznej "Mali Einsteini - bawimy się, doświadczamy, badamy", jednak teraz też nie próżnują, gdyż podczas Dnia Kropki z malowaniem eksperymentują. Było dużo radości podczas malowania, na...

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka Biedroneczki spędziły miło czas na pikniku. Mała przekąska na kocach oraz rożnego rodzaju zabawy integracyjne dały dzieciom dużo radości. Każdemu przedszkolakowi życzymy cudownych dni!

Pszczółki w Muzeum

Pszczółki w Muzeum

Grupa przedszkolna "Pszczółki" odbyła podróż w czasie odwiedzając Gród Mikołaja Kopernika w Muzeum Etnograficznym. Ta cenna lekcja historii ukazana w formie aktywnej zabawy jest najlepszą atrakcją dla naszych przedszkolaków.

Festyn w okazji 40-lecia

Festyn w okazji 40-lecia

Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu zaprasza na Festyn z okazji 40-lecia, który odbędzie się 16 września (sobota) od godz. 15:00 do 20:00 na boisku szkolnym. Przewidywane atrakcje to m.in.: malowanie twarzy dmuchańce wóz strażacki radiowóz policji karetka pogotowia...