Piekliśmy pizzę
Data: 11.23.2022

16 listopada klasy: Ia oraz IIIa integracyjne wybrały się na warsztaty pieczenia pizzy do restauracji Azzurro Na Skarpie. Frajda była niesamowita, bo każdy mógł zrobić sobie taką pizzę jaką lubi. Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom. Warsztaty sprawiły wszystkim dużo radości, co widać na zdjęciach. Paniom z „Azzurro” bardzo dziękujemy za warsztaty i gościnność.


Bezpieczna droga

Bezpieczna droga

Dziękujemy Straży Miejskiej za potrzebne i ciekawe zajęcia dla naszych ,,pierwszaczków" na temat bezpiecznej drogi do szkoły.  Uczniowie dowiedzieli się jakie są zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych,...

Klasa 3b w Muzeum

Klasa 3b w Muzeum

Uczniowie kl.3b nie próżnują. We wrześniu udali się do Muzeum Etnograficznego na zajęcia pt. „Upiecz się nam chlebie!” podczas których poznali dawne prace związane z uprawą zbóż, przetwórstwem ziaren i wypiekiem chleba. Dowiedzieli się: co to jest siewka, cep i żarna...

Spotkanie z Radą Miasta

Spotkanie z Radą Miasta

W czwartek, 28.09.2023, na osiedlu Na Skarpie odbył się piknik zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Toruń. Uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządów uczniowskich z opiekunami. Uczniowie naszej szkoły z zaangażowaniem brali udział w konkursie o Ziemi,...

Dzień Kropki w kl. 3a

Dzień Kropki w kl. 3a

W Dniu Kropki w klasie 3a integracyjnej dzieci rozmawiały o różnorodności ludzi, o swoich mocnych stronach, dzieliły się swoimi pasjami, zamiłowaniami i talentami. Powstało „Drzewko talentów” oraz piękne prace plastyczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które...

Dzieci zbierają elektrośmieci

Dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice !!! Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. ZBIERAMY:...

Budżet obywatelski Toruń 2024

Budżet obywatelski Toruń 2024

Budżet obywatelski Toruń 2024  Głosowanie w dniach 23 września - 02 października 2023  Prosimy o wsparcie!    Zagłosuj na nasz projekt SK0383 Eko Zakątek – Zielona Klasa SP 18  Celem projektu jest stworzenie na...