Jesień u Biedronek

Pierwszy Dzień Jesieni w grupie ” Biedronki” upłynął na zabawach muzycznych, sensorycznych i plastycznych. Na zakończenie zajęć każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie. Było miło, wesoło i kolorowo.


Fundacja Orange – MegaMisja

Fundacja Orange – MegaMisja

Nasze przedszkolaki brały udział w programie edukacyjnym Fundacji Orange - MegaMisja dla Przedszkoli, który wzmacnia kompetencje społeczne dzieci, skłania do refleksji nad tym, jak spędzają swój czas oraz jaką wartość mają relacje międzyludzkie. Dzieci chętnie...

Biedronki i Kung Fu Panda

Biedronki i Kung Fu Panda

Biedroneczki ostatnio wybrały się do kina na bajkę "Kung Fu Panda 4". Dzieci z zaciekawieniem oglądały przygody Smoczego Wojownika, który został wezwany przez przeznaczenie, aby...dać sobie spokój; a dokładniej, aby zostać duchowym przywódcą. [modula...

Kraina Zajączka

Kraina Zajączka

"Biedronki" odwiedziły "Magiczną Krainę Zajączka Wielkanocnego" w Górsku i poczuły już atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Oto krótka fotorelacja:

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Wczoraj przedszkolaki z grupy "Biedronki" uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Dziękujemy jeszcze raz strażakom z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 3 w Toruniu za wartościowe i niezwykle ciekawe zajęcia! [modula...