Ogłoszenie wyników konkursu

Znamy już laureatów konkursu pt. „Ozdoba świąteczna” dla dzieci z toruńskich przedszkoli. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział, a zwycięzcom gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się w celu ustalenia terminu indywidualnego odbioru nagród.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce- Kamil Dobrowolski- Szkoła Podstawowa nr 18  w Toruniu, grupa Biedronki

II miejsce-Zuzanna Mazurkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu, grupa Pszczółki

III miejsce- Kacper Mazurkiewicz- Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu, grupa Motylki

Wyróżnienie otrzymują:

Ignacy Jankowiak -Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu, grupa Pszczółki

Lea Kaźmierczak- Szkoła Podstawowa nr 18 w Toruniu, grupa Motylki

Gratulujemy!

Wniosek do świetlicy na r. szk. 2024/25

Wniosek do świetlicy na r. szk. 2024/25

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, rekrutacja dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/25 będzie trwała od 26 czerwca br. do 23 sierpnia br. W myśl przepisów szkoła jest obowiązana zapewnić zajęcia świetlicowe dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze...

„Prymus Pomorza i Kujaw Plus”

„Prymus Pomorza i Kujaw Plus”

Informujemy, że Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego uruchomił program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży szkolnej pod nazwą „Prymus Pomorza i Kujaw Plus”. Nabór wniosków o przyznanie stypendium z nowego programu zaplanowano na termin od...