Dzień Kobiet w Biedroneczkach
Data: 03.11.2024

W Biedroneczkach Dzień Kobiet obchodzony był w sposób wyjątkowy… Sala była podzielona na strefę: pazurków, zabiegów na twarz, masażu oraz strefę garderoby młodej damy. Dziewczynki były tego dnia bardzo zadowolone, a każda z nich po zabiegach upiększających została mianowana na Miss Biedronek. Chłopcy bardzo dobrze spisali się tego dnia, bo oni to w głównej mierze czuwali nad opieką nad dziewczynkami. To był trochę zwariowany, ale bardzo miły dzień.


Kraina Zajączka

Kraina Zajączka

"Biedronki" odwiedziły "Magiczną Krainę Zajączka Wielkanocnego" w Górsku i poczuły już atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Oto krótka fotorelacja:

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Wczoraj przedszkolaki z grupy "Biedronki" uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Dziękujemy jeszcze raz strażakom z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 3 w Toruniu za wartościowe i niezwykle ciekawe zajęcia! [modula...

W świecie dinozaurów

W świecie dinozaurów

26 lutego grupa "Biedronki" świętowała "Dzień Dinozaura". Była prezentacja "W świecie dinozaurów", zabawy ruchowe, zagadki i zabawa matematyczna. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak wykonał dinozaurową pracę plastyczną. Oto fotorelacja: [modula...

Powrót w krainę baśni

Powrót w krainę baśni

Ostatnio zawitała w naszym przedszkolu Agencja Teatralno-Estradowa ze Słupska ze spektaklem "Powrót w krainę baśni". Dzieciom spektakl bardzo się podobał, gdyż widać było, że oglądają go z zainteresowaniem. Aktorom dziękujemy za piękne  przedstawienie nam bajek i...

Zwierzaki fakturaki

Zwierzaki fakturaki

Biedroneczki ostatnio miło spędziły czas na warsztatach "Zwierzaki fakturaki", które odbyły się w Centrum Sztuki Współczesnej. Dzieciom zajęcia bardzo się podobały, chętnie podejmowały się zaproponowanym działaniom, które pokazywały różnorodność faktur. Zapraszamy do...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzeniaspędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferzeorazwszelkiej pomyślnościw nadchodzącym Nowym Roku 2024 życzy Społeczność SP 18 w Toruniu Mikołajkowy Koncert 2023