Światowy Dzień Wody
Data: 03.22.2024

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji uczniowie uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznym pn. „Dbajmy o zasoby wodne!”. Zadaniem uczniów klas 4-6 było wykonanie projektów przypinek, a klas 7-8 wlepek, z hasłem zachęcającym do dbałości o zasoby wodne: oszczędzania wody lub dbałości o czystość wód (rzek, jezior, stawów, mórz i innych zbiorników wodnych).

Prace można podziwiać w holu szkoły.

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pn. „Dbajmy o zasoby wodne!”

Kategoria uczniowie klas 4-6 – Projekt przypinki

I miejsce – Alicja P. kl. 4a

II miejsce – Zuzanna D. kl. 4c

III miejsce – Lena M. kl. 6b

Wyróżnienia:

1. Maja M. kl. 4d

2. Jagoda L. kl. 5b

3. Nadia H. kl. 5d

4. Kaja S. kl. 6a

5. Maja K. 6b

6. Natalia K. kl. 6b

7. Oliwia S. kl. 6b.

Kategoria uczniowie klas 7-8 – Wlepka

I miejsce – Zofia K. kl. 8b

II miejsce – Igor J. kl. 7b

III miejsce – Mateusz B. kl. 8b

Wyróżnienia:

1. Natalia W. kl. 8a

2. Szymon P. kl. 7a

3. Nikola J. kl. 7a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności!


Konkurs SPEEDCUBING 2024

Konkurs SPEEDCUBING 2024

17 KWIETNIA 2024 R. (w środę) odbędzie się II szkolny konkurs układania kostki Rubika - SPEEDCUBING 2024. Konkurs ma na celu zachęcanie uczniów do układania kostki Rubika i poznawania algorytmów, które pozwalają na jej ułożenie. Organizatorami konkursu są nauczyciele...

Zajęcia na temat oszczędzania

Zajęcia na temat oszczędzania

W dniu 4.04.2024 uczennice z Liceum Lindego Toruń przeprowadziły w naszej szkole zajęcia na temat oszczędzania dla uczniów z klas 7. Zajęcia były realizowane w ramach projektu Zwolnieni z Teorii. W ciekawy sposób omówiono możliwości planowania i dysponowania...

1 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

1 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

Uczennica klasy 3a integracyjnej Michalina Ordon zdobyła 1 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Jan Marcin Szancer. Król ilustratorów, malarz dziecięcych marzeń, kreator baśniowych światów." Michalinka na konkurs przesłała filmik z interpretacją wiersza...

Film z konkursu recytatorskiego

Film z konkursu recytatorskiego

Interpretacja wiersza Juliana Tuwima "Spóźniony słowik"-  Michalina Ordon kl. 3a SP 18 - 1 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Jan Marcin Szancer. Król ilustratorów, malarz dziecięcych marzeń, kreator baśniowych światów.

Safer Internet

Safer Internet

Dni Bezpiecznego Internetu w szkole. W marcu braliśmy udział w lekcjach DBI w szkole z Polskie Centrum Programu "Safer Internet" . W dniu 22.03.2024 uczniowie klas 4-6 mogli wziąć udział w lekcji pt. ,,Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak reagować", a w dniach...