Dni Bezpiecznego Internetu

W dniu 22.03.2024 uczniowie klas 4-6 mogli uczestniczyć w zajęciach online pt. ,,Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak reagować?” z Polskie Centrum Programu „Safer Internet”.  Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się czym jest cyberprzemoc, jakie są jej formy i gdzie szukać pomocy. Wyjaśniono, skąd bierze się hejt, co napędza hejterów i jak czuje się osoba doświadczająca agresji w sieci. Podkreślono ważną rolę świadka i obserwatora przemocowych sytuacji w siec

Cyberprzemoc - telefony
Cyberprzemoc – telefony
Cyberprzemoc - telefony
Cyberprzemoc – telefony
Wniosek do świetlicy na r. szk. 2024/25

Wniosek do świetlicy na r. szk. 2024/25

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, rekrutacja dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/25 będzie trwała od 26 czerwca br. do 23 sierpnia br. W myśl przepisów szkoła jest obowiązana zapewnić zajęcia świetlicowe dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze...

Kronika szkolna klas 1-3

Kronika szkolna klas 1-3

Dobiegł końca rok szkolny 2023/24 . Przedstawiamy migawki ze szkolnych wydarzeń w których uczestniczyli uczniowie klas 1-3, nauczyciele i rodzice. To kolejna odsłona Kroniki szkolnej klas 1-3 Szkoły Podstawowej 18 w Toruniu.  Zapraszamy do...