Biedronki i Kung Fu Panda

Biedroneczki ostatnio wybrały się do kina na bajkę „Kung Fu Panda 4”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały przygody Smoczego Wojownika, który został wezwany przez przeznaczenie, aby…dać sobie spokój; a dokładniej, aby zostać duchowym przywódcą.


Fundacja Orange – MegaMisja

Fundacja Orange – MegaMisja

Nasze przedszkolaki brały udział w programie edukacyjnym Fundacji Orange - MegaMisja dla Przedszkoli, który wzmacnia kompetencje społeczne dzieci, skłania do refleksji nad tym, jak spędzają swój czas oraz jaką wartość mają relacje międzyludzkie. Dzieci chętnie...

Kraina Zajączka

Kraina Zajączka

"Biedronki" odwiedziły "Magiczną Krainę Zajączka Wielkanocnego" w Górsku i poczuły już atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Oto krótka fotorelacja:

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Wczoraj przedszkolaki z grupy "Biedronki" uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Dziękujemy jeszcze raz strażakom z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 3 w Toruniu za wartościowe i niezwykle ciekawe zajęcia! [modula...

W świecie dinozaurów

W świecie dinozaurów

26 lutego grupa "Biedronki" świętowała "Dzień Dinozaura". Była prezentacja "W świecie dinozaurów", zabawy ruchowe, zagadki i zabawa matematyczna. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak wykonał dinozaurową pracę plastyczną. Oto fotorelacja: [modula...