Wizyta 3c w Poznaniu cz.1

W kwietniu klasa 3c ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Poznaniu – Społeczna Jedynka Poznań niezwykle gościnnie przyjęła naszych uczniów z klasy 3a integracyjna w swojej szkole. Dwudniowa wycieczka odbyła się ramach realizacji  projektu „Integracyjne wędrówki Piernika i Rogalika”. W zeszłym roku dzieci z Poznania gościły u nas – w Toruniu. Teraz to my byliśmy gośćmi. Pierwszego dnia dzieci zwiedziły stare Miasto i trykające się o g. 12.00 koziołki na ratuszowej wieży, odwiedziły Ostrów Tumski oraz Muzeum Pyry.  Wieczorem w szkole u naszych gospodarzy wesoło spędziły czas na wspólnych zabawach i prezentacji swoich talentów. c.d.n.


Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy naszym wspaniałym ósmoklasistom, którzy działali w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu ,,Dla Kogoś" i Szkolnym Klubie Mediatora. Brawo dla Was! kl. 8 a: Weronika B., Kalina D., Patrycja P., Anna P., Kornelia S., Nadia W.; kl. 8 b: Mateusz...

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie klasy 7 b w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu ,,Dla Kogoś” przekazali dary dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. Jerzego Popiełuszki. Wolontariat "Dla kogoś"

Przygoda na końskim grzbiecie

Przygoda na końskim grzbiecie

Klasa 3a integracyjna w obecnym roku szkolnym realizuje innowację pedagogiczną "Rodzinni pasjonaci". Siódme rodzinne spotkanie z pasją "Przygoda na końskim grzbiecie" odbyło się 11.05.2024r. w stadninie koni. Do Grabowca zaprosili nas Rodzice Ewy Państwo Agnieszka i...