Paczka dla Seniora

Szkolny Klub Wolontariatu ,,Dla Kogoś” zaprasza do udziału w akcji PACZKA DLA SENIORA na rzecz podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Toruniu. 

W dniach 23.05-12.06.2024 na parterze szkoły zbieramy: ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane, żele pod prysznic, szampony do włosów, balsamy do ciała i kremy do twarzy, dezodoranty, pasty do zębów, maszynki jednorazowe do golenia, pianki do golenia i balsamy po goleniu, .

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc ❤️❤️❤️

Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy naszym wspaniałym ósmoklasistom, którzy działali w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu ,,Dla Kogoś" i Szkolnym Klubie Mediatora. Brawo dla Was! kl. 8 a: Weronika B., Kalina D., Patrycja P., Anna P., Kornelia S., Nadia W.; kl. 8 b: Mateusz...

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie klasy 7 b w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu ,,Dla Kogoś” przekazali dary dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. Jerzego Popiełuszki. Wolontariat "Dla kogoś"

Przygoda na końskim grzbiecie

Przygoda na końskim grzbiecie

Klasa 3a integracyjna w obecnym roku szkolnym realizuje innowację pedagogiczną "Rodzinni pasjonaci". Siódme rodzinne spotkanie z pasją "Przygoda na końskim grzbiecie" odbyło się 11.05.2024r. w stadninie koni. Do Grabowca zaprosili nas Rodzice Ewy Państwo Agnieszka i...