Problem e-uzależnień

W dniu 21.05.2024 odbyło się szkolenie dla rodziców naszej szkoły na temat problemu e-uzależnień dzieci. Pani Anna Jakimiuk z Towarzystwa Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom przedstawiła przyczyny, mechanizmy i konsekwencje e-uzależnienia, które, jak każde inne: rozrywa więzi społeczne, ogranicza możliwość rozwoju, ma konsekwencje dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Rodzice mogli uzyskać też  praktyczne wskazówki, jak dbać o higienę cyfrową dzieci.

Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy naszym wspaniałym ósmoklasistom, którzy działali w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu ,,Dla Kogoś" i Szkolnym Klubie Mediatora. Brawo dla Was! kl. 8 a: Weronika B., Kalina D., Patrycja P., Anna P., Kornelia S., Nadia W.; kl. 8 b: Mateusz...

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie klasy 7 b w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu ,,Dla Kogoś” przekazali dary dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. Jerzego Popiełuszki. Wolontariat "Dla kogoś"

Przygoda na końskim grzbiecie

Przygoda na końskim grzbiecie

Klasa 3a integracyjna w obecnym roku szkolnym realizuje innowację pedagogiczną "Rodzinni pasjonaci". Siódme rodzinne spotkanie z pasją "Przygoda na końskim grzbiecie" odbyło się 11.05.2024r. w stadninie koni. Do Grabowca zaprosili nas Rodzice Ewy Państwo Agnieszka i...