Fundacja Orange – MegaMisja

Nasze przedszkolaki brały udział w programie edukacyjnym Fundacji Orange – MegaMisja dla Przedszkoli, który wzmacnia kompetencje społeczne dzieci, skłania do refleksji nad tym, jak spędzają swój czas oraz jaką wartość mają relacje międzyludzkie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach wraz z Kubą, Julką i Psotnikiem. Za realizację kolejnych wyzwań i za udział w programie, nasze przedszkolaki otrzymały edukacyjne nagrody: gry, książki, zestawy kreatywne i inne materiały do pracy z dziećmi.


Biedronki i Kung Fu Panda

Biedronki i Kung Fu Panda

Biedroneczki ostatnio wybrały się do kina na bajkę "Kung Fu Panda 4". Dzieci z zaciekawieniem oglądały przygody Smoczego Wojownika, który został wezwany przez przeznaczenie, aby...dać sobie spokój; a dokładniej, aby zostać duchowym przywódcą. [modula...

Kraina Zajączka

Kraina Zajączka

"Biedronki" odwiedziły "Magiczną Krainę Zajączka Wielkanocnego" w Górsku i poczuły już atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Oto krótka fotorelacja:

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Wczoraj przedszkolaki z grupy "Biedronki" uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Dziękujemy jeszcze raz strażakom z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 3 w Toruniu za wartościowe i niezwykle ciekawe zajęcia! [modula...

W świecie dinozaurów

W świecie dinozaurów

26 lutego grupa "Biedronki" świętowała "Dzień Dinozaura". Była prezentacja "W świecie dinozaurów", zabawy ruchowe, zagadki i zabawa matematyczna. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak wykonał dinozaurową pracę plastyczną. Oto fotorelacja: [modula...