Piknik szkolny 2024

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Pikniku, który odbył się w sobotę 8 czerwca w Szkole Podstawowej nr 18 w Toruniu.


Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy ósmoklasistom!

Dziękujemy naszym wspaniałym ósmoklasistom, którzy działali w Samorządzie Uczniowskim, Szkolnym Klubie Wolontariatu ,,Dla Kogoś" i Szkolnym Klubie Mediatora. Brawo dla Was! kl. 8 a: Weronika B., Kalina D., Patrycja P., Anna P., Kornelia S., Nadia W.; kl. 8 b: Mateusz...

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie przekazali dary

Uczniowie klasy 7 b w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu ,,Dla Kogoś” przekazali dary dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. Jerzego Popiełuszki. Wolontariat "Dla kogoś"

Przygoda na końskim grzbiecie

Przygoda na końskim grzbiecie

Klasa 3a integracyjna w obecnym roku szkolnym realizuje innowację pedagogiczną "Rodzinni pasjonaci". Siódme rodzinne spotkanie z pasją "Przygoda na końskim grzbiecie" odbyło się 11.05.2024r. w stadninie koni. Do Grabowca zaprosili nas Rodzice Ewy Państwo Agnieszka i...

Biwak nad Piławą

Biwak nad Piławą

Klasa 6c wybrała się na dwudniowy biwak nad Piławę????️. Uczniowie sami rozstawili swoje namioty????️, rozpalili ognisko????za pomocą krzesiwa, upiekli też kiełbaski i inne przysmaki. Nie zabrakło również moczenia stóp w rzece, nocnego spaceru po lesie i rozmów przy...