Wniosek do świetlicy na r. szk. 2024/25

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

rekrutacja dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/25 będzie trwała od 26 czerwca br. do 23 sierpnia br. W myśl przepisów szkoła jest obowiązana zapewnić zajęcia świetlicowe dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze względu na:

czas pracy rodziców – na wniosek rodziców oraz organizację dojazdu do szkoły lub inne okoliczności. Zgłoszenie można składać w sekretariacie szkoły. Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy można pobrać z zakładki Karta zgłoszenia – na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 18 w Toruniu.

Pobierz Wniosek – „Karta zgłoszenia do świetlicy”.

Załącznik do „Karty zgłoszenia do świetlicy”

Kronika szkolna klas 1-3

Kronika szkolna klas 1-3

Dobiegł końca rok szkolny 2023/24 . Przedstawiamy migawki ze szkolnych wydarzeń w których uczestniczyli uczniowie klas 1-3, nauczyciele i rodzice. To kolejna odsłona Kroniki szkolnej klas 1-3 Szkoły Podstawowej 18 w Toruniu.  Zapraszamy do...

„Prymus Pomorza i Kujaw Plus”

„Prymus Pomorza i Kujaw Plus”

Informujemy, że Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego uruchomił program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży szkolnej pod nazwą „Prymus Pomorza i Kujaw Plus”. Nabór wniosków o przyznanie stypendium z nowego programu zaplanowano na termin od...