KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY
Państwowa Jednostka Budżetowa Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii

87-100 Toruń, ul. Poznańska 11/13
tel. 56 654-70-68/69, fax 56 652-96-19
e-mail: kujawsko-pomorska@ohp.pl
www.kujawsko-pomorska.ohp.pl

Film rekrutacyjny


Kujawsko – Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Toruniu

osrodek_wychowawczy
Kujawsko – Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Toruniu

https://www.sosw.torun.pl/


Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ZDZ w Toruniu zaprasza 👍:

  • kształcenie w 19 zawodach
  • praktyki bezpośrednio u pracodawców (nawet w pandemii)
  • comiesięczne wynagrodzenie naszych uczniów za pracę
  • darmowe podręczniki
  • możliwość bezpłatnego ukończenia kursów i szkoleń
  • indywidualne podejście do każdego ucznia

https://www.szkola.zdz.torun.pl/


Informator VII LO w Toruniu


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo
im. Marii Grzegorzewskiej w Policach

osrodek_police
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo
w Policach

Liceum Ogólnokształcące Kadetów Rzeczypospolitej w Lipinach

plakat
Plakat reklamujący Zespół Szkół w Lipinach
Ulotka
Ulotka reklamująca Zespół Szkół w Lipinach

Oferta toruńskich szkół branżowych i technicznych 👍


Toruńskie Szkoły Zawodowe

dekarz
Plakat – zawód dekarz


Oferta Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu

szkoły branżowe i techniczne
Toruńskie szkoły branżowe i techniczne

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu 🌳

Zawody, które możecie tu zdobyć:

  • w technikum: Technik Inżynierii Środowiska i Melioracji, Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej, Technik Architektury Krajobrazu, Technik Weterynarii, Technik Energetyk
  • w branżowej szkole I stopnia: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Więcej informacji: www.zsis.edu.pl


Oferta edukacyjna Miasta Torunia dla absolwentów szkół podstawowych
w roku szkolnym 2020/21

Nazwa szkoły,

termin drzwi otwartych

Planowane klasy

(profile/zawody)

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Grunwaldzka 25b,

87-100 Toruń

www.zssam-torun.org

14.03.2019r.  godz. 11.00 – 13.30, Arena Toruń

1.technik pojazdów samochodowych

2.technik mechanik

3.mechanik pojazdów samochodowych

4.elektromechanik pojazdów samochodowych

5.kierowca mechanik

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

ul. Osikowa 15,

87-100 Toruń

www.zsgh.torun.pl

25.04.2019r. godz. 9.00- 15.00, ZSGH

1.technik żywienia i usług gastronomicznych

2.technik hotelarstwa

3.technik organizacji turystyki

4.kucharz

5.cukiernik

Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych

ul. Św. Józefa 26

87-100 Toruń

www.zsmeie.torun.pl

25.04.2019r.  godz. 10.00 – 14.00, ZSMEiE

1.technik informatyk

2.technik programista

3.technik mechatronik

4.technik automatyk (programowanie robotów)

5.technik elektronik (programowanie systemów mikroprocesorowych)

6.mechatronik

7.elektryk

Zespół Szkół Technicznych

ul. Legionów 19/25

87-100 Toruń

www.zst.torun.pl

12-13.04.2019r.  godz. 9.00-14.00, ZST

1.technik budownictwa (projektowanie użytkowe)

2.technik geodeta

3.technik logistyk (certyfikowana klasa mundurowa)

4.technik teleinformatyk

5.dekarz

6.murarz-tynkarz

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska

ul. Batorego 43/49,

87-100 Toruń

www.zsis.edu.pl

22.03.2019r.  godz. 10.00-14.00, ZSIŚ

10.05.2019r.  godz. 10.00-14.00, ZSIŚ

1.technik architektury krajobrazu

2.technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

3.technik inżynierii środowiska i melioracji

4.technik weterynarii

5.technik energetyk (pod patronatem PGE)

6.operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Grunwaldzka 39,

87-100 Toruń

www.zset.pl

28.03.2019 r.  godz. 9.00 – 13.00, ZSE

18.05.2019 r. godz. 9.00 – 13.00, ZSE

1.technik ekonomista

2.technik handlowiec

3.technik rachunkowości

4.technik usług fryzjerskich

5.fryzjer

6.sprzedawca       

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13

ul. Targowa 36/38,

87 – 100 Toruń

www.zsoit13-torun.vizz.pl

13.04.2019r., godz. 9.30, ZSOiT Nr13

1.technik informatyk

2.technik grafiki i poligrafii cyfrowej

3.technik organizacji reklamy/technik procesów introligatorskich

4.klasa wioślarsko – kolarska (liceum)

5.klasa sportowa piłka nożna (liceum)

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

ul. Zaułek Prosowy 1

87-100 Toruń

www.1lo.torun.pl

23.03. 2019r., godz. 10.00-13.00, I LO

1.humanistyczna

2.matematyczno-fizyczno-informatyczna

3.matematyczno-geograficzna

4.medialno-artystyczna

5.biologiczno-chemiczna

II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi

ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6

87-100 Toruń

www.drugielo.torun.pl

29.03.2019r.,  godz. 12.00 – 16.00, II LO

1.policyjna

2.psychologiczno-pedagogiczna

3.stewardess i stewardów

III Liceum Ogólnokształcące
im. S. B. Lindego

ul. Raszei 1

87-100 Toruń

www.3lo.torun.pl

13.04.2019 r., godz. 10:00- 12:30, III LO

1.językowo- humanistyczna

2.artystyczna/ bezpieczeństwo wewnętrzne

3.językowo – medialna

4.biologiczno – medyczna

IV Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki

ul. Warszawska 1/5,

87-100 Toruń

www.orion.loiv.torun.pl

06.04.2019r., godz. 9.00-12.00, IV LO

1.biologiczno – chemiczna „medyczna”

2.lingwistyczno – społeczna

3.ekonomiczno – językowa

4.matematyczno – fizyczno – językowa „autorska”

5.matematyczno – fizyczno – informatyczna „uniwersytecka”

V Liceum Ogólnokształcące
im. Jana Pawła II

ul. Sienkiewicza 34

www.vlo.torun.pl

06.04.2019r., godz. 11.00, V LO

1.humanistyczno-prawnicza

2.biznesowo-ekonomiczna

3. lingwistyczna

4. medyczno-biologiczna

VI Liceum Ogólnokształcące
im. Zesłańców Sybiru

ul. Wojska Polskiego 47a

87-100 Toruń

www.vilo.torun.pl

Termin drzwi otwartych zostanie ustalony później

1.mundurowa

2.ogólna

VII Liceum Ogólnokształcące
i
m. Wandy Szuman

ul. Batorego 39b

87-100 Toruń

www.7lo.torun.pl

06.04.2019r., godz. 9:00-13:00, VII LO

1.humanistyczno-medialna

2.językowo-turystyczna

3.biologiczno-medyczna

4.pedagogiczna (integracyjna)

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
i VIII Liceum Ogólnokształcące

ul. Grunwaldzka 33/35

87 – 1000 Toruń

www.8lo.torun.pl

27.04.2019r., godz. 10.00 – 13.00, ZSPS i VIII LO

5.ratowniczo-medyczna

6.medyczna

7.biznesowo-multimedialna

8.prawno-obywatelska

9.matematyczno-fizyczna

10.teatralno-dziennikarska

11.technik fotografii i multimediów

IX Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka

ul. Rydygiera 12 a,

87-100 Toruń

www.ixlo.torun.pl

22.03.2019r.,  godz. 12.00-15.00, IX LO

23.03.2019r.,  godz.  9.00-11.00, IX LO

1.zdrowie i uroda

2.humanistyczno-pedagogiczna

3.ogólna z językiem hiszpańskim

X Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Stefana Banacha

pl. Św. Katarzyny 9

87-100 Toruń

www.xlo.torun.pl

13.04.2019r. godz. 9.00-13.00,  X LO

1.matematyczno-fizyczno-informatyczna

2.matematyczno-fizyczna (dwujęzyczna)

3.biologiczno-chemiczna

4.społeczno-prawna (dwujęzyczna)

5.matematyczno-lingwistyczna (dwujęzyczna)

6.matematyczno-biologiczno-chemiczna

7.biologiczno-geograficzna (sportowa)

8.ogólna

Centrum Kształcenia Ustawicznego

ul. Plac św. Katarzyny 8

87-100 Toruń

www.cku.torun.pl

Dla osób od 16 roku życia:

1.ogólna (liceum)

2.kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ)