Witamy na stronie oddziałów przedszkolnych
W Szkole Podstawowej nr 18 działają 3 oddziały przedszkolne.
W roku 2021/2022 są to:
Motylki – grupa mieszana dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków;
Biedronki – grupa dla czterolatków;
Pszczółki -grupa dla pięciolatków i sześciolatków.
Przedszkole pracuje w godzinach 6.3016.30.

Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki dla Dzieci. Jadłospis jest zgodny z obowiązującymi normami żywieniowymi przewidzianymi dla Dzieci w wieku przedszkolnym.

W naszych oddziałach zatrudniona jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wspomaga rozwój każdego Dziecka. Nasz personel to wspaniali ludzie, którzy mają wyjątkowe zainteresowania, lubią aktywnie i ciekawie spędzać czas, a praca z dziećmi jest dla nich życiową pasją.

Ich kreatywność i pomysłowość pozwalają prowadzić wyjątkowe zajęcia dla Dzieci. Dobra zabawa, staranne przygotowanie do zajęć dydaktycznych, odpowiedzialna opieka, dojrzałość a przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo naszych Dzieci – oto wizytówka naszych wychowawców i pomocy.