Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego

Zaloguj się do eDziennika

Instrukcja logowania do eDziennika i tworzenia konta ucznia.

Rodzicu, jeśli otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego  (UONET+) wykonaj następujące kroki aby się zalogować:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego lub kliknij na link: uonetplus.vulcan.net.pl/torun
Wyświetli się powitalna strona systemu.
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.

Uczniu, jeśli masz już szkolne konto (office.com), to wykonaj następujące kroki aby się zalogować na eDzienniku:

1. Wejdź na stronę eDziennika: Tworzenie konta

2. Wpisz w okienku „Adres e-mail„swój szkolny adres mailowy.

3. Zaznacz „Nie jestem robotem” i „Wyślij wiadomość”.

4. Zaloguj się na szkolnym koncie (office.com) i kliknij na link aktywacyjny który został przysłany z eDziennika.

Gratuluję! Możesz teraz logować się na eDzienniku swoim szkolnym kontem!

Filmy ilustrujące jak po raz pierwszy zalogować się do eDziennika oraz jak odzyskać zapomniane hasło.